NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Nabízím na prodej částečně podsklepený, prostorný, zděný rodinný dům (5+1; cca 115 m2) s garáží a krásnou slunnou zahradou 645 m2, ležící v oblíbené klidné lokalitě v dosahu centra Sušice (8 min. chůze) na rohu ulic Boženy Němcové a Na Štěbetce, cca 5 min. chůze od nového krytého bazénu a odpočinkové zóny lesoparku Luh s řekou Otavou.

Popis: částečně podsklepeno: sklep; přízemí (cca 75 m2): chodba se schodištěm (vstup do sklepa), sam. WC s oknem, kuchyně (el. boiler, vývody pro kuch. linku a sprchový kout), prostorný obývací pokoj a ložnice; podkroví (cca 45 m2): průchozí místnost s dřezem a sprchou, pokoj s kamny, ložnice, komora s okny a půda.

Vedlejší stavby: zděná garáž užívaná jako dílna a sklad, dřev. pergola...

Pozemek celkem: 831 m2.

Zastavěná plocha a nádvoří: 186 m2.

Podlahová plocha: cca 115 m2.

Zahrada: 645 m2 Pěkná, slunná, rovinatá, oplocená zahrada s ovocnými stromy.

Vytápění: lokální – 2x kamna na T.P. a 2x akumulační kamna; plyn v komunikaci před domem (možno připojit).

Voda a odpad: obecní řad.

El.: 220/380 V.

Pěkný cihlový dům v ideální velikosti (5+1 – 115 m2) s příjemnou, slunnou, rovinatou zahradou 645 m2 v původní zástavbě v dosahu centra města Sušice a přitom v blízkosti lesoparku Luh s řekou Otavou. Stav domu vyžaduje rekonstrukci, především realizaci koupelny, kuchyně, ústředního topení, kompletních rozvodů a adaptaci interiérů, dle vlastních potřeb.

TATO NABÍDKA JE POUZE PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE.

O SLUŽBY REALITNÍCH A JINÝCH KANCELÁŘÍ NEMÁM ZÁJEM.!!! PROSÍM NEKONTAKTOVAT !!! PROSÍM NEKONTAKTOVAT !!! A PRO TY CO NECHÁPOU TAK JEŠTĚ JEDNOU - PROSÍM NEKONTAKTOVAT !!!

NEBRÁNÍM SE VÝMĚNĚ ZA BYT,POZEMEK,AREÁL ČI JINÝ OBJEKT OVŠEM POUZE V SUŠICI.


Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.

Odstranit inzerát
Impressum