NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje II. etapy výstavby cihlových bytů 3+kk v obci Šanov. Jedná se o přízemní nemovitost (typu bungalov) se třemi byty, kde každý byt má svůj vchod a parkovací stání na vlastním pozemku směrem do ulice.

Nabízíme Vám prostřední byt se zahradou a parkovacím státním o CP 270 m². Podlahová plocha bytu činí 79,24 m² a zahrada včetně předzahrádky 191 m².
Velikosti jednotlivých pokojů: obývací pokoj vč. kuchyňského koutu 41,91 m², ložnice 10,42 m², dětský pokoj 15,13 m², koupelna s vanou a WC 5,16 m². K dispozici je také podkrovní úložný prostor cca 8 m².

Dům je postavený z cihelných tvárnic POROTHERM 44. Okna jsou plastová a samozřejmostí je i tepelná izolace podlah extrudovaným polystyrenem tl. 120 mm, zateplení stropu minerální vatou tl. 400 mm. Vytápění je zajištěno elektrokotlem a ohřev vody elektrickým bojlerem s objemem cca 140 l. Internetová přípojka je k domu přivedena optickým kabelem a internet je dále rozveden do všech pokojů.

K dispozici je i krajní byt se zahradou o celkové výměře 364 m².

Byty jsou vystavěné v nově vznikající lokalitě na okraji obce Šanov, kde probíhá výstavba rodinných domů. V blízkosti nabízené nemovitosti se nachází základní škola, kulturní centrum (fitness club a sportovní centrum, wellness) a domov seniorů s pečovatelskou službou. Bydlení v krásné nové lokalitě je vhodné jak pro seniory, tak pro mladou rodinu. V regionu se nachází četné cyklostezky, přírodní rezervace Karlov, vyhlášené termální lázně v Laa an der Thaya, také lze podnikat rodinné výlety v oblíbené vinařské oblasti v blízkosti rakouských hranic.
Průkaz energetické náročnosti budovy C.
Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám byt předvedu.

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.

Odstranit inzerát
Impressum