NEAKTIVNÍ


Hledej
- + Hledej


NEAKTIVNÍ
Nabízíme k prodeji 3podlažní novostavbu 410 m2. Částečně oplocená zahrada 1000 m2. Zastavěná plocha 150 m2. Dům předpřipravený na 3 samostatné bytové jednotky, nebo byt/byty + podnikatelské zázemí. Vlastní studna s pitnou vodou, přípojka na městskou vodu, elektřina, plyn a kanalizace.
Dům se skládá z částečně zapuštěného přízemí, vhodného pro přestavbu na byt nebo pro podnikání. Přízemí je připravené na wellnes, nechybí většina přípojek na saunu, vířivku a bazén. Z tohoto patra je volný vstup na dolní zahradu.
V 1np je veliká moderní kuchyňská linka se spotřebiči a kamennou pracovní deskou. Obývací pokoj s možností předělení na další místnost, jídelna, špíz, toaleta, předsíň a velká terasa a vstup na horní část zahrady.
V 2np je koupelna s velkou vanou, samostatná toaleta. Veliký dětský pokoj s balkónem a s možností přepažení na 2 místnosti. Ložnice s vlastní koupelnou a toaletou a s balkónem. Nechybí zázemí pro hosty a jiné prostory vhodné na předělení na další pokoje.
1np a 2np, nyní využívané, jako jeden nadstandartní byt o výměře 260 m2.
První dvě patra jsou vybavené předokenními, elektricky ovládanými žaluziemi na dálkové ovládání.
Plynový kotel. Ve 2 horních patrech celoplošné podlahové vytápění v kombinaci s topením. Možnost připojení krbových kamen nebo krbu. Pro ohřev vody jsou na střeše solární panely. Použité jsou nejkvalitnější stavební materiály a technické prvky.
Udržovaná zahrada s velkými okrasnými záhony.
Více fotek je možné zaslat mailem.

Oznámení emailem
Když v kategorii Prodej domů objevíme nový inzerát nebo změnu ceny existující inzerce, přijde Vám okamžité upozornění emailem.

Odstranit inzerát
Impressum